Американська компанія Arconic, яка є постачальником облицювальних панелей для будинків у Британії, оголосила про припинення продажів цих виробів по всьому світу через загоряння цих панелей у багатоповерхіці Лондона Grenfell-Tower

Американська компанія Arconic, яка є постачальником облицювальних панелей для будинків у Британії, оголосила про припинення продажів виробів по всьому світу через загоряння цих панелей у багатоповерхіці Лондона Grenfell-Tower.

Про це повідомляє ВВС.

Таке рішення компанія ухвалила після того, як уряд Британії повідомив, що облицювання 60 багатоповерхівок в 25 районах Англії не пройшли пожежну інспекцію.

У країні інспектують щонайменше 600 подібних до Grenfell-Tower будівель.

Міністерство у справах місцевого самоврядування повідомило, що у всіх будинках, обстежених на цей момент, облицювальні панелі виявилися горючими.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників.

За останніми даними, 79 людей вважаються зниклими безвісти внаслідок пожежі у багатоповерхівці. Офіційно підтверджена кількість загиблих — 30 людей.

16 червня у Лондоні провели акції із закликом до влади повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

Пізніше поліція заявила, що причиною пожежі у багатоповерхівці Лондона став холодильник.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: