Прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси у неналежному виконанні своїх обов’язків, унаслідок чого через пожежу в Одеському таборі «Вікторія» загинули троє дітей.

Прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаіді Цірінько у неналежному виконанні своїх обов’язків, унаслідок чого через пожежу в таборі «Вікторія» загинули троє дітей.

Про це повідомила прес-секретарка генерального прокурора Лариса Сарган.

«Повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК (службова халатість  - ред.) колишній заступниці Одеського міського голови Цвірінько З.М. (звільнена з посади 19.09.2017), яка внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, будучи обізнаною про порушення правил пожежної безпеки у вищезазначеному закладі, не вжила заходів щодо укладення договорів на обслуговування високотехнологічних сучасних систем пожежогасіння, а також сприяла заселенню дітей до оздоровчо-спортивного комплексу, який фактично не був готовий до експлуатації», — написала вона.


Крім того, співробітники обласної прокуратури спільно зі слідчими та оперативними працівниками управління Національної поліції проводять близько 20 обшуків на 14 підприємствах у рамках розслідування кримінального провадження за фактом службового підроблення.

«За даними слідства вказані підприємства входять до кола юридичних осіб, які протягом 2015 – 2016 років здійснювали фінансово-господарську діяльність спільно з генпідрядником щодо реконструкції дитячого табору «Вікторія»», — додала Сарган.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини.

Експертиза підтвердила особи 3 загиблих у пожежі в таборі дівчат.

Міський голова Одеси повідомив, що в директора табору зупинилося серце, його госпіталізували. Згодом поліція затримала директора табору «Вікторія»

Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа у таборі «Вікторія»: за що судять виховательку.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: