Світ

Пожежа в Кемерові: суд обрав запобіжний захід гендиректорці компанії-власника ТРЦ «Зимняя вишня»

31 березня, 2018 16:41
Світ/Пожежа в Кемерові: суд обрав запобіжний захід гендиректорці компанії-власника ТРЦ «Зимняя вишня»
Зберегти
Вигляд
Заводський районний суд Кемерова заарештував гендиректорку ВАТ «Кемеровський кондитерський комбінат» (власник ТРЦ «Зимняя вишня») Юлію Богданову.

Заводський районний суд Кемерова заарештував гендиректорку ВАТ «Кемеровський кондитерський комбінат» (власник ТРЦ «Зимняя вишня») Юлію Богданову.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Суд постановив задовольнити клопотання слідчого, обрати щодо Богданової запобіжний захід у вигляді ув'язнення на термін попереднього слідства, до 25 травня 2018 року», — оголосив рішення суддя Дмитро Бунтовский.

Слідство та прокуратура клопотали про необхідність арешту підприємниці через те, що у неї є закордонний паспорт і вона може сховатися від слідства. Крім того, як вважає слідство, підозрювана може погрожувати свідкам у справі та чинити тиск на них.

За версією слідства, підлеглі Богданової неодноразово повідомляли їй про недоліки системи протипожежної безпеки будівлі, проте вона не вживала належних заходів.

Водночас захист Богданової просив про можливість пом'якшення запобіжного заходу на домашній арешт.

Після оголошення рішення суду про арешт, Богданова заявила про намір його оскаржити.

Вона також зазначила, що не має наміру ховатися від слідства, планує сприяти розслідуванню та хоче залишатися з родиною та продовжити виховувати малолітню дитину.

Загалом у справі є ще шість затриманих, серед яких  — технічний директор компанії-власника будівлі, орендар приміщення, де був епіцентр займання, співробітник і керівник організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації, охоронець та начальниця інспекції будівельного нагляду Кемеровськоїї області.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові  пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

29 березня трьох зі зниклих безвісти після пожежі у Кемерові знайшли живими.

Пов`язані новини