Пожежні виходи в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові були заблоковані під час пожежі.

Пожежні виходи в торговому центрі «Зимняя Вишня» в Кемерові були заблоковані під час пожежі.

Про це повідомляється в телеграм-каналі Слідчого комітету Росії.

Крім того, охоронець торговельного центру при отриманні сигналу про пожежу відключив систему сповіщення.

«Серйозні порушення були допущені, як при введенні торговельного центру в експлуатацію, так і в процесі його роботи. Пожежні виходи в ТЦ були заблоковані. Слідство перевіряє інформацію і про інші порушення», — повідомив СК РФ.

На даний момент слідчі затримали і допитали чотирьох підозрюваних. Вирішується питання про затримання п'ятого підозрюваного. Це співробітник приватного охоронного підприємства, який при отриманні сигналу про пожежу вимкнув систему сповіщення, встановило слідство.

Серед допитаних СК РФ назвав технічного директора компанії-власника будівлі, орендаря приміщення, в якому, на думку слідства, почалася пожежа, співробітника і керівника організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації.

З 27 березня у Кемеровській області оголосили триденний траур за загиблими у пожежі в торгівельному центрі «Зимняя вишня» де, за останніми даними, загинули 64 людини, велика кількість з яких діти.

Кількість загиблих унаслідок пожежі в торговельно-розважальному центрі «Зимняя вишня» у російському місті Кемерово зросла до 64. Серед них щонайменше 41 дитина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в Кемерово: що відомо

25 березня вранці у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» почалася пожежа. 

За десять годин після початку загоряння повідомлялося про загибель 12 людей, ще за годину — про 40, більшість з них діти.

Чотирьох людей затримали в рамках кримінальної справи про пожежу в торговельному центрі «Зимняя вишня» у російському Кемерово, серед них — орендар приміщення, де сталося займання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Поділитись: