Прокурори Одеської області повідомили про підозру у службовій недбалості завідувачці господарства Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Одещини.

За інформацією слідства, завідувачка неналежно виконувала свої обов'язки щодо забезпечення пожежної безпеки, через що у коледжі сталася пожежа.

Так, за результатами перевірки коледжу в червні 2014 року, Держслужба з надзвичайних ситуацій виявила порушення щодо пожежної безпеки та зобов'язала їх усунути. Зазначається, що завідувачка не усунула порушення та не забезпечила можливість безперешкодної евакуації людей із закладу під час пожежі.

«Слід зазначити, що попри наявність не усунутих порушень вимог пожежної безпеки, жінка, як член комісії, погодилась з її висновком про готовність учбового корпусу коледжу до нового навчального року», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу.

Унаслідок пожежі, за останніми даними, загинули 16 людей, ще 30 людей постраждали.

У поліції повідомили, що попередньо причиною займання коледжі стала несправність електропроводки чи побутових електроприладів.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

Суд відправив під цілодобовий домашній арешт та усунув з посади директорку коледжу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile