В одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася пожежа, не було пожежної сигналізації.

Про це заявив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін під час брифінгу в Одесі, передає місцеве видання «Думськая».

Чечоткін запевняє, що рятувальники були забезпечені усім мінімально необхідним для ефективної рятувальної операції. Хоча також повідомив, що в Україні є проблема з пожежними драбинами, оскільки в країні їх просто не виробляють. В одеських рятувальників є три 30-метрові драбини та один 50-метровий підйомник.

Крім того, голова ДСНС розповів, що по всій країні є лише 5 надувних рятувальних батутів, які використовують під час рятувальної операції. Однак за його словами, аналіз досвіду європейських країн показав, що ефективність таких батутів як засобів порятунку невисока.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

У поліції розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та умисний підпал.

Поділитись: