Поліція не вважає, що причиною пожежі в психіатричній лікарні в Одесі став підпал: відбулося випадкове занесення джерела вогню.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському сказала начальниця відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Одеській області Любов Гордієвська.

«Розпочаті кримінальні провадження про порушення правил пожежної безпеки і друге провадження про умисне вбивство… Щодо підпалу, жодна особа з працівників поліції не коментувала про підпал», — сказала вона.

За словами заступника директора департаменту ДСНС Руслана Буханеця, пожежа розпочалась через дії людини.

«Причина пожежі за попередніми даними – це дії людини. Тобто занесення стороннього джерела запалювання. Вона не пов’язана з несправністю обладнання чи іншими подібними причинами», — сказав заступник директора департаменту ДСНС Руслан Буханець.

Нагадаємо, 11 вересня в поліції повідомили, що вважають причиною пожежі в 7-му відділенні Одеського обласного медичного психіатричного центру занесення вогню.

Увечері 10 червня у психіатричній лікарні в Одесі сталася масштабна пожежа, щонайменше шестеро людей загинули, десятки постраждалих. Президент України Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Володимиру Гройсману створити спеціальну комісію для розслідування пожежі. Пожежа в психіатричній лікарні в Одесі сталася не вперше: видання «Думська» повідомило, що 16 квітня 2019-го у цій лікарні також була пожежа, тоді ніхто не постраждав.

Поділитись: