За попередньою версією, вогонь у торговому центрі в місті Кемерово почався у дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку.

За попередньою версією, вогонь у торговому центрі в місті Кемерово почався у дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку.

Про це повідомив віце-губернатор Володимир Чернов, передає «Интерфакс».

«Попередня версія — що у когось з дітлахів була запальничка, попередня версія — в цій батутній (кімнаті - ІФ) займання почалося з поролону в батутному басейні, який спалахнув, як порох», - зазначив він.

За словами віце-губернатора, зараз представники слідчих органів ведуть опитування власників, які були під час пожежі в торговому центрі.

«У нас купа питань зараз, і у нас, і у слідства, які ми звертаємо до всіх людей, хто тут був. Чому «сигналка» не спрацювала? Чому система оповіщення не спрацювала?», — додав Чернов.

Представники МНС повідомили родичам, що поки не можуть дістатися до кінозалів, оскільки там від температури почали «складатися конструкції».

Спочатку передбачалося, що загоряння могло статися в одному з кінозалів.

МНС у Кемерові додає, що до ліквідації пожежі долучили 230 рятувальників та щонайменше 50 одиниць техніки.

Пожежа у торгово-розважальному центрі в російському місті Кемерово сталася зранку 25 березня. Російські ЗМІ повідомляли про те, що у пожежі в Кемерові загинули 8 дітей та 3 дорослих. Ще 35 людей вважають зниклими безвісти.

Удень 25 березня Слідком РФ мав дані, що в пожежі у ТРЦ Кемерова загинули троє дітей та жінка. Пожежі присвоїли третій рівень складності. Її площа збільшилася з 450 до 1,5 тисячі квадратних метрів.

У  Кемерові запровадили режим надзвичайного стану через масштабну пожежу. За останніми офіційними даними, в пожежі загинули п’ятеро людей — троє жінок, чоловік та дитина.

За останніми даними, унаслідок пожежі загинули 64 людини, серед яких 41 дитина. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Поділитись: