УКРАЇНА

Позиція Туреччини щодо суверенітету України не змінилась попри спробу перевороту

УКРАЇНА/Позиція Туреччини щодо суверенітету України не змінилась попри спробу перевороту
Зберегти
Вигляд

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запевнив главу української держави Петра Порошенка у незмінності позиції його країни щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах.

Як повідомляє прес-служба президента України, про це йшлося під час телефонної розмови Порошенка та Ердогана.

У контексті спроби військового перевороту, яка сталася у Туреччині в ніч з 15 на 16 липня 2016 року, глава української держави підтвердив підтримку з боку України законно обраних президента та уряду Туреччини.

Ердоган в свою чергу запевнив Порошенка у незмінності позиції Туреччини щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах.

«Президент Туреччини також заявив, що Турецька Республіка не визнає окупацію Криму і продовжуватиме усіляко підтримувати кримських татар», – йдеться у повідомленні.

Крім того, сторони відзначили обопільну налаштованість продовжувати докладати усіх зусиль з метою поглиблення стратегічного партнерства між двома державами. Лідери двох держав окремо обговорили питання розвитку взаємодії в енергетичній сфері.

Пов`язані новини