Працівники Департаменту карного розшуку Національної поліції відпрацьовували версію причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета чоловіка, на ім'я Максим Зотов. Але вона не підтвердилася.

Про це нам розповів представник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

Трохи контексту: напередодні, 22 вересня, журналісти видання «Заборона» повідомили, що отримали доступ до матеріалів справи Шеремета і стверджували, що у них є свідчення, які вказують на ймовірну причетність до вбивства журналіста чоловіка, на ім'я Максим Зотов.

Зотов пов’язаний із колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком. А той, своєю чергою, просив Шеремета допомогти йому повернутися в Україну.

Видання розповіло про жінку Марину Мацюк, яка нібито звернулася до поліції й повідомила, що Зотов зізнався їй у вбивстві Шеремета й попросив не розповідати про це нікому. Детальніше про цю історію читайте тут.

Що кажуть правоохоронці?

За словами Шевченка, поліція справді відпрацьовувала цю версію. Але правоохоронці з Департаменту карного розшуку Нацполіції нібито все перевірили й причетність Максима Зотова до вбивства Шеремета не підтвердилася.

Він додав, що чоловік Мацюк розповів правоохоронцям про давній особистий конфлікт дружини із Максимом Зотовим.

Офіційні результати розслідування вбивства Павла Шеремета читайте в матеріалі Вікторії Рощиної «20 тисяч годин відео, 38 томів справи та зміна підозри. Розслідування вбивства Павла Шеремета 4 роки потому».

Поділитись: