ENRU

Правозахисники вимагають санкцій проти фігурантів у справі засудженого українця Балуха

Кримські правозахисники вимагають запровадити санкції проти українського активіста Володимира Балуха, якого засудили в анексованому Криму.

Про це повідомив представник Кримської правозахисної групи Володимир Чекригін в інтерв'ю «Радіо Свобода».

«Хотілось би зауважити, що у справі Володимира Балуха ми будемо наполягати на тому, щоб у санкційні списки включались усі фігуранти цієї справи, всі, хто брав у ній участь, не тільки верхівка ФСБ і суддя, яка виносила вирок, а й той суддя, що виносив рішення про його затримання, і слідчий, що проводив обшук, рядові співробітники ФСБ», — заявив правозахисник.

Він також додав, що справа Балуха описана у звіті правозахисної групи для Комітету ООН із ліквідації расової дискримінації.

«Всі повинні бути включені у ці списки, щоб у Криму розуміли, що ніхто не залишиться без покарання, кожен понесе відповідальність рано чи пізно. Тому що внесення у ці санкційні списки означатиме, що людина на все життя залишиться в Криму або Росії», — сказав Чекригін.

Нагадаємо, в анексованому Криму українця Балуха засудили до 3,5 років ув'язнення.

Нагадаємо, 9 грудня 2016 року ФСБ затримала українського активіста Володимира Балуха в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха

Підписуйтесь на наш канал в Telegram