Українця Володимира Балуха в анексованому Криму засудили до 3 років і 7 місяців колонії-поселення та 10 тисяч рублів штрафу.

Українця Володимира Балуха в анексованому Криму засудили до 3 років і 7 місяців колонії-поселення та 10 тисяч рублів штрафу.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Суддя Роздольненського районного суду анексованого Криму Марія Бедрицка винесла вирок 4 серпня.

Балуха звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито знайшли на горищі його будинку. Балух провину не визнав. Захист українця заявив, що справу сфабрикували і вирок буде оскаржений.

«Аргументи про незаконність обвинувачення і доводи захисту про можливе підкидання «суд» уважає неспроможними. Обставин, що пом’якшують відповідальність, «суд» не встановив», — заявила суддя Бедрицка.

Обвинувачення просило для Балуха 5 років ув’язнення.

Нагадаємо, під час суду 27 липня Балуху стало погано, але засідання вирішили продовжувати.

Раніше правозахисники повідомляли, що Балух в СІЗО Сімферополя утримується в нелюдських умовах.

Нагадаємо, 9 грудня 2016 року ФСБ затримала українського активіста Володимира Балуха в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха

7 квітня російський суд у Криму залишив українського політв’язня Володимира Балуха під вартою. Балух заявив про дискримінацію з боку співробітників ізолятора в Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: