Представники бойовиків самоназваних «ЛНР» і «ДНР» наполягають, щоб до списків на звільнення були включені колишні співробітники підрозділу «Беркут», які обвинувачуються у вбивствах активістів на Майдані.

Представники бойовиків самоназваних «ЛНР» і «ДНР» наполягають, щоб до списків на звільнення були включені колишні співробітники підрозділу «Беркут», які обвинувачуються у вбивствах активістів на Майдані, і нині перебувають під вартою.

Про це за підсумками переговорів у Мінську повідомила перша заступниця голови Верховної Ради, представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Знову наполягають на тому, щоб у списки на звільнення були включені ті, хто не має жодного відношення до конфлікту на Донбасі. Зокрема, «беркутівці», що вбивали Героїв Небесної сотні на Майдані», – написала вона.

За словами Геращенко, українська сторона на пропозицію не погоджується.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як до третьої річниці розстрілу мітингувальників на Майдані було створено масштабну відеореконструкцію подій 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській «Висота Жовтневий».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. Там, зокрема, розслідують убивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile