Представники самоназваної Луганської народної республіки планують відвідати тюрми та колонії на сході України, де перебувають особи, затримані за злочини проти України.

Представники самоназваної Луганської народної республіки планують відвідати тюрми та колонії на сході України, де перебувають особи, затримані за злочини проти України.

Про це повідомляють джерела Громадського в Уряді. 

Верифікація утримуваних в українських тюрмах представників «ЛНР» має розпочатися 4 травня.

Верифікація покликана підтвердити чи спростувати небажання деяких осіб бути переданими в рамках обміну полоненими на окуповану територію.

Здійснюється вона за участі представників місії ОБСЄ та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Як зазначається, процес верифікації з самоназваною «ДНР» вже триває.

Також повідомляється, що представники «республіки» вже відвідали кілька місць утримання на підконтрольній Україні території.

Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, так звану делегацію самоназваної Луганської республіки представлятиме, зокрема, учасниця робочої групи щодо обміну полонених «ЛНР» Ольга Кобцева. За даними Громадського, Кобцева не відвідуватиме українські тюрми на підконтрольній уряду території.

Нагадаємо, 26 квітня Тристороння група в Мінську домовилась про роботу підгрупи з безпеки та верифікацію списків полонених.

28 квітня, почалась верифікація заяв злочинців, яких можна помилувати в обмін на утримуваних у полоні на окупованих Луганщині й Донеччині людей.

Раніше представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомляла, що кількість заручників на Донбасі зросла до 126 за рахунок цивільних осіб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: