Оприлюднену депутатом-утікачем Олександром Онищенком аудіозапис розмови з нібито президентом Петром Порошенком перевірять експерти і встановлять, кому дійсно належать голоси, які звучать на записі.

Оприлюднений депутатом-утікачем Олександром Онищенком аудіозапис розмови з нібито президентом Петром Порошенком перевірять експерти і встановлять, кому дійсно належать голоси, які звучать на записі. До того це не варто коментувати.

Про це повідомила журналістам представниця президента у Верховній Раді, член фракції БПП Ірина Луценко, передає «Інтерфакс-Україна».

«До тих пір, поки експертиза не доведе, що це голос того чи іншого політика, нібито голос тієї чи іншої людини — це все є фейком. До моменту, поки суд не визнає, що це доказ того чи іншого голосу, ми вважаємо, що це фейк», —  сказала Луценко.

Також вона зазначила, що відмовляється коментувати будь-які дії депутата Онищенка, який «не присутній в Україні та не дає показання».

Нагадаємо, 18 квітня депутат-утікач Олександр Онищенко, якого підозрюють у грошових махінаціях з реалізацією газу, оприлюднив частину запису розмови нібито з президентом Петром Порошенком. 

На записі начебто Порошенко обговорює з Онищенком домовленості з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього і бізнесу.

У прес-службі Адміністрації президента назвали «фейком» оприлюднений депутатом-утікачем Онищенком аудіозапис розмови з нібито президентом Порошенко.

18 березня Онищенко заявив про наявність записів із погрозами Порошенка.

Раніше суд дозволив проводити заочне розслідування щодо розшукуваного в Україні народного депутата Олександра Онищенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність

5 липня 2016 року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутатові.

Наприкінці лютого 2017 року Вищий адміністративний суд відмовився повертати Онищенкові депутатську недоторканність.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Депутат Онищенко розповів про «компромат» проти Порошенка

Поділитись: