Прем’єрка Великої Британії Тереза Мей заявила, що наполягатиме на посиленні санкцій проти Росії за невиконання нею Мінських угод.

Прем’єрка Великої Британії Тереза Мей заявила, що наполягатиме на посиленні санкцій проти Росії за невиконання нею Мінських угод.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Зокрема, на рішенні посилити санкції Британія наполягатиме на саміті ЄС, який відбудеться у липні.

«Я буду наполягати на тому, щоб ми зберегли санкції проти Росії, тому що Мінські угоди не виконуються. І я звичайно думаю, що є низка сфер, в яких ми  маємо посилити санаційний тиск», — заявила Мей.

Раніше очільник МЗС Британії Борис Джонсон заявляв, що у разі виходу з ЄС Британія посилить санкції проти Росії. Наразі країна не може самостійно ухвалювати рішення щодо санкцій, так як воно має узгоджуватись з рішенням Євросоюзу.

Напередодні очільник комітету закордонних справ Великої Британії дійшов висновку, що мільярди доларів, які російські олігархи «відмивають» в Лондоні, впливають на політику санкцій проти Росії.

Раніше повідомлялось, що російські олігархи зберігають на британських офшорах близько 47 мільярдів доларів. Британський уряд розпорядився розкрити власників рахунків у низькоподаткових юрисдикціях до 2020 року.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile