Прем’єр-міністр Олексій Гончарук доручив Міністерству економіки сформувати пропозиції щодо перегляду політики оплати праці топ-менеджерів та наглядової ради державних компаній.

Про це Гончарук написав у Facebook.

«Оплата праці має бути конкурентною і водночас справедливою», — зазначив він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на зустрічі з Гончаруком, коли він дав йому «другий шанс» на посаді, доручив прем’єру надати нову концепцію зарплат міністрів, заступників міністрів, очільників відомств та топ-менеджерів держкомпаній.

«З розумінням, в якій країні ми живемо, з розумінням міністрів де ми живемо, в якій складній ситуації, незважаючи на їх досвід, незважаючи на їх практику, і навіть незважаючи, вибачте за таке словосполучення, ринкову ціну. Але це повинна бути нормальна зарплата. Ми розуміємо, що це дуже серйозні фахівці, але я хочу мати з вами спільну думку і спільну думку з міністрами, що отакі заробітні плати можуть бути сьогодні в Україні — в такій ситуації, в якій знаходиться наша економіка», — сказав він.

Президент додав, що коли уряд підніме економіку, можна буде підіймати і зарплату міністрів і топ-менеджерів.

Нагадаємо, міністерка освіти і науки Ганна Новосад заявила, що їй для нормального життя вистачає заробітної плати у приблизно 36 тисяч гривень, але як для людини, яка «має думати про майбутнє», цього не достатньо.

До цього обурення низькими зарплатами вже висловили міністр економічного розвитку Тимофій Милованов та міністр юстиції Денис Малюська.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile