Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу вперше зустрілися і розпочали переговори у Києві. Це перший візит Нетаньягу до України за 20 років.

Офіційна церемонія зустрічі відбулась на площі біля Маріїнського палацу. Після виконання державних гімнів Ізраїлю та України Зеленський і Нетаньягу представили один одному офіційні делегації, після чого вирушили до церемоніальної резиденції президента України, де розпочались заплановані переговори. 

Очікується, що після переговорів президент України і прем’єр-міністр Ізраїлю підпишуть українсько-ізраїльські документи та потім зроблять заяви для ЗМІ. Також Зеленський та Нетаньягу спільно вшанують пам’ять жертв трагедії у Бабиному Яру.

Раніше повідомлялося, що Нетаньягу під час візиту до України планує підняти питання зони вільної торгівлі між країнами та пенсійної угоди щодо громадян Ізраїлю, які є вихідцями з України. Водночас ізраїльські політологи назвали візит Нетаньягу спробою отримати підтримку російськомовного населення Ізраїлю перед виборами.

Поділитись: