Українська прем'єр-ліга поінформувала львівський футбольний клуб «Карпати», що в разі повторної неявки на матч з «Маріуполем» клуб автоматично буде виключений зі змагань.

Про це повідомляється на сайті організації.

«Перенесений на 1 липня матч 24 туру Favbet Ліги «Карпати» — «Маріуполь» не відбудеться. Причина — відсутність фінансової можливості у львів’ян виїхати на зазначений матч до Маріуполя», — інформують в УПЛ.

Враховуючи це дирекція прем’єр-ліги передала справу на розгляд Контрольно-дисциплінарному комітету Української асоціації футболу.

Також вони попередили львів’ян, що, згідно з регламентом, у разі повторної неявки на матч без поважних причин клуб автоматично виключать зі змагань.

Напередодні, 29 червня, львівський клуб заявив про брак фінансування, через що довелося перенести поєдинок Української премʼєр-ліги «Карпати» — «Маріуполь». Раніше цей матч вже переносили через коронавірус.

У «Карпатах» зазначали, що тритижневий виїзд обійдеться майже у 1,5 млн грн (карпатівці мали зіграти свої поєдинки «у гостях» через епідеміологічну ситуацію у Львові), а в клубу таких коштів нема.

Нагадаємо, 30 травня футбольний клуб повідомив, що тестування на COVID-19 виявили позитивні результати в окремих його гравців та серед персоналу. Тоді «Карпати» оголосили карантин на 15 днів. Тоді через коронавірус не відбувся матч «Карпати» проти «Маріуполя».

16 червня «Карпати» оголосили про вихід гравців і працівників із карантину. Хоча коронавірусну хворобу подолали не всі, «Карпати» розпочали підготовку до наступного матчу.

Поділитись: