Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук закликав представників Японії, які прибули до України в межах офіційного візиту, інвестувати у Чорнобильську зону відчуження.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

«Будемо раді, якщо Японія буде нашим партнером у цьому питанні. Це чудова можливість привернути увагу до важливості питання безпеки атомних електростанцій», — заявив Гончарук під час зустрічі з делегацією Японської Держави на чолі з очільником японсько-української парламентської ліги дружби Еісуке Морі.

Зазначається, що японські парламентарі також зацікавилися українським ІТ-сектором.

10 липня ввели в експлуатацію новий безпечний конфайнмент, який звели над зруйнованим в 1986 році четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року на 4-й енергоблок Чорнобильської АЕС насунули новий саркофаг. Робота над насуванням нового саркофагу розпочалася 12 листопада.

Також повідомлялось, що Чорнобильську зону хочуть перетворити на інноваційний майданчик, що вироблятиме альтернативну енергію.

Наприкінці серпня 2019 року стало відомо, що «зеленим» електростанціям, що працюють у Чорнобильській зоні, планують підвищити розмір «зеленого» тарифу.

Поділитись: