Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей має намір оголосити про свою відставку 24 травня після зустрічі з Гремом Брейді, головою Комітету 1922, який керує справами Консервативної партії.

Про це повідомляє The Times.

Зазначається, що прем’єрка 22 травня відбила атаки противників, які намагалися змусити її піти з посади, наполягаючи на тому, що сьогодні вона зосереджена на виборах до Європарламенту.

Мей залишиться прем'єркою, доки не оберуть її наступника.

Раніше лідерка Палати громад Великої Британії Андреа Лідсом заявила, що йде з посади, оскільки більше не вірить в урядовий підхід щодо Brexit. Її відставка стала 36-ю за прем’єрства Терези Мей. До цього 21 член уряду пішов у відставку саме через проблеми з Brexit.

21 травня Уряд Великої Британії підтримав зміни в угоді про Brexit.

Як відомо, Британія та ЄС домовилися відтермінувати Brexit до 31 жовтня.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Британії відбувся референдум, який показав, що 52% британців воліють покинути Євросоюз. 29 березня 2017 року Велика Британія офіційно повідомила Європейський союз про свій намір покинути ЄС, запустивши процедуру Brexit. Повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Цю суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Поділитись: