Президент України Володимир Зеленський доручив Міністерству фінансів України активізувати переговори з Міжнародним валютним фондом та іншими партнерами України про отримання фінансової підтримки для подолання наслідків кризи, спричиненої коронавірусом.

Про це Зеленський заявив у своєму відеозверненні.

«Міністерству фінансів – провести перемовини з МВФ та іншими міжнародними партнерами щодо надання фінансової підтримки для подолання наслідків коронавірусу», — повідомив президент.

Він розкритикував рішення Верховної Ради перейти на роботу у комітетах замість розгляду необхідних законопроєктів, зокрема закону про ринок землі сільськогосподарського призначення.

«Зараз, у ситуації світової пандемії та загрози глобальної фінансової кризи, парламент України має ухвалювати життєво важливі для економіки закони, впроваджувати податкову, земельну, трудову реформи, призначити міністрів економіки та енергетики, Генерального прокурора України», — заявив президент.

Він зазначив, що без реформ, які має голосувати парламент, настане «економічна кома».

«У такі часи всі народні депутати мають усвідомити відповідальність. У такі часи ви блокуєте не трибуну – ви блокуєте життя України», — додав Зеленський.

На сьогодні в Україні відомо про 5 випадків зараження коронавірусом, один з них летальний — 13 березня від коронавірусу померла 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині. Четверо інфікованих — у Чернівецькій області.

Нагадаємо, 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення.

Усі новини про новий коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: