Президент Володимир Зеленський нагородив орденом ІІ ступеня загиблого командира 128-ї окремої механізованої бригади Євгена Коростельова. Коростельов отримав поранення внаслідок підриву у зоні бойових дій на Донбасі, 19 листопада він помер у лікарні.

Як йдеться в указі президента від №853/2019, Коростельова нагородили орденом Богдана Хмельницького.

«За особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня Коростельова Євгена Володимировича — полковника (посмертно)», — зазначено в указі.

Командир 128-ї окремої механізованої бригади Євген Коростельов 12 листопада 2019 року отримав поранення внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої в зоні операції Об'єднаних сил на Донбасі. 19 листопада він помер у Харківському військово-медичному клінічному центрі.

У бригаді зазначили, що Коростельов «отримав тяжкі мінно-вибухові травми під час обходу позицій».

Штат бригади розміщений у місті Мукачево. Через загибель Коростельов у міській раді Мукачево оголосили 19 листопада Днем жалоби.

Орден Богдана Хмельницького — державна нагорода України. Орден призначений для нагородження громадян за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України. Орден має три ступені: I, II, III.

Поділитись: