Президент Європарламенту Давид-Марія Сассолі добровільно розпочав 14-денний профілактичний карантин за місцем проживання в Брюсселі після візиту до Італії.

Про це йдеться у відповідній заяві, опублікованій на сайті Європарламенту.

Сассолі підкреслив, що всі заходи, прийняті Європарламентом, спрямовані на збереження дієздатності інституції під час поширення коронавірусу.

«Виходячи з ситуації в Італії, Європарламент поновив заходи щодо захисту здоров'я, що повинно забезпечити здійснення законотворчої та бюджетної діяльності, а також функціонування внутрішніх структур Європарламенту», — зазначив він.

Нагадаємо, Італія стала першою країною у світі, яка запровадила через коронавірус обмеження (карантинні заходи, заборону публічних зібрань) на території усієї країни.

Так, пересуватися всередині Італії можна буде лише з поважної причини — на роботу, через стан здоров’я або у зв'язку з сімейними обставинами. Також діятиме заборона на публічні зібрання.

За останніми даними, кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі зросла до 114 443. У Китаї спалах пішов на спад, а в Італії — стрімко поширюється. З початку спалаху від коронавірусного захворювання Covid-2019 у світі вже одужали 64 154 людей. Водночас померли 4 026 пацієнтів.

Поділитись: