Президент США Дональд Трамп провів переговори з лідером Китаю Сі Цзіньпіном напередодні зустрічі в межах саміту G20 у Аргентині.

Як зазначив Трамп, основними темами розмови лідерів найбільших економік у світі стала торговельна війна та Північна Корея.

«Щойно мали довгу та дуже добру розмову з президентом Китаю Сі Цзіньпіном. Обговорили багато те, зокрема акцентували увагу на торгівлі. Ці переговори тривають дуже добре. Переговори відбудуться на саміті G20 в Аргентині», — повідомив Трамп у своєму Twitter.

Він також додав, що у ході розмови з китайським лідером обговорили Північну Корею.

Напередодні в адміністрації Трампа повідомляли, що США готуються запровадити мита на весь китайський імпорт, якщо переговори з Сі Цзіньпіном проваляться.

Нагадаємо, що 17 вересня США запровадили мита на найбільшу порцію китайського імпорту, вартість якого складає 200 мільярдів доларів на рік. Невдовзі у Китаї відповіли, що запровадять мита на американський імпорт, вартість якого складе 60 мільярдів доларів на рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торговельні війни Трампа: вплив на Україну та світ

Загалом з початку торговельної суперечки з Китаєм, США запровадили митні обмеження на 250 мільярдів доларів китайського імпорту. 

Крім цього Трамп погрожував запровадити мита ще на 267 мільярдів доларів товарів з Китаю.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile