За підрахунками Центральної виборчої комісії, на президентські вибори 2019 року передбачено використати близько 2,3 мільярдів гривень.

Зокрема, перший тур виборів обійдеться державі у 1,5 мільярди гривень. На другий тур передбачено 848 мільйонів гривень.

«Загальний обсяг коштів, передбачених поки у державному бюджеті на 2019 рік, що стосується виборів президента, складає 2,35 мільярда гривень», — повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко.

Нагадаємо, 9 листопада стало відомо, що новостворена політична платформа «Опозиційна платформа — За життя» висуне єдиного кандидата на президентські вибори в листопаді.

3 листопада соціалістична партія України висунула свого голову, колишнього керівника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Іллю Киву у кандидати в президенти.

3 жовтня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що братиме участь в президентських виборах.

1 жовтня міський голова Глухова, що на Сумщині, Мішель Терещенко заявив про свою участь у виборах президента України.

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

Кампанія до виборів президента в Україні розпочинається 31 грудня. Вибори президента України відповідно до Конституції України і закону України «Про вибори президента України» повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України повинні відбутись 27 жовтня 2019 року.

Поділитись: