СПОРТ

Президент Аргентини не приїде в Росію на ЧС-2018 через економічну кризу — La Nación

12 травня, 2018 21:09
СПОРТ/Президент Аргентини не приїде в Росію на ЧС-2018 через економічну кризу — La Nación
Зберегти
Вигляд
Президент Аргентини Маурісіо Макрі скусував поїздку в Росію на чемпіонат світу з футболу через посилення економічної кризи в країні.

Президент Аргентини Маурісіо Макрі скусував поїздку в Росію на чемпіонат світу з футболу через посилення економічної кризи в країні. 

Про це пише видання La Nación з посиланням на власні джерела.

«Він точно не поїде на чемпіонат ні в якому разі. Відправитися в Росію в обставинах, що склалися однозначно стало б поразкою, причому з розгромним рахунком», — цитує видання слова джерела, близького до глави держави.

Відмову від візиті у виданні пояснюють стрімким падінням курсу національної валюти — аргентинського песо, що змусило Макрі 8 травня просити допомоги у МВФ.

У адміністрації президента інформацію про скасування візиту до Росії не коментують.

Відзначимо, що раніше під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним Макрі висловив сподівання приїхати на чемпіонат світу разом зі своєю донькою Антонією.

Нагадаємо, німецькому журналісту Хайо Зеппельту, який відомий серією документальних фільмів про російський допінг, заборонили відвідувати Чемпіонату світу з футболу 2018, який проходитиме в Росії.

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон у парламенті заявив, що вважає доречним порівняння Чемпіонату світу з футболу в Росії з Олімпіадою 1936 року в нацистській Німеччині.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росію треба позбавити права на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот проведенню Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі запропонували фанатам «добре подумати» перед поїздкою на ЧС-2018 в Росію

 

Пов`язані новини