Актор Джеффрі Раш був змушений залишити посаду президента Австралійської академії кінематографа і телебачення (AACTA) через скарги з боку неназваної акторки на «недоречні дотики» з його боку.

Актор Джеффрі Раш був змушений залишити посаду президента Австралійської академії кінематографа і телебачення (AACTA) через скарги з боку неназваної акторки на «недоречні дотики» з його боку.

Про це повідомляє Associated Press.

Актор заявив, що хоче захистити колег від будь-якої причетності до звинувачень на його адресу. Він зазначив, що рішення залишити посаду «не далося йому легко».

Днями австралійські ЗМІ повідомили, що до театральної компанії Сіднея надійшла скарга з боку акторки, яка у 2015-2016 роках грала з Рашем у постановці «Король Лір». Вона звинуватила актора в «недоречних дотиках».

Актор відкинув будь-які звинувачення на свою адресу і заявив, що театральна компанія не надала йому жодної інформації про суть звинувачень.

Джеффрі Раш пішов з поста глави AACTA за кілька днів до чергової церемонії вручення премій академії.

Раніше британська акторка Кадіан Ноубл звинуватила кінопродюсера Харві Вайнштейна у сексуальних домаганнях, вчинених щодо неї у готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times оприлюднила  матеріал, в якому продюсера звинувачували в сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії.

Після публікації New York Times, актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна в домаганнях і розповіли, коли і за яких обставин це сталося.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна в зґвалтуванні.

У сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Поділитись: