Національний лоукост-перевізник, створення якого анонсували у 2017 році, приречений на провал, заявив президент авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) Юрій Мірошников.

Національний лоукост-перевізник, створення якого анонсували у 2017 році, приречений на провал, заявив президент авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) Юрій Мірошников. 

Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій».

За його словами, повноцінний український національний лоукост-перевізник неможливий, позаяк немає умов для його існування.  

«Його можна створити, але він скоро помре. По-перше, потрібен доступ до великих обсягів дешевих грошей. Без цього неможливо досягти дешевих цін при закупівлі літаків, а без дешевих літаків неможливо побудувати лоукост-модель. І по-друге, лоукост не буде успішним без масового ринку. На превеликий жаль, Україна наразі таким не є», — сказав Мірошников.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян натякнув, що українську лоукост-авіакомпанію можуть зареєструвати наступного місяця.

«Чекайте в грудні новини. Буде добре», — цитує міністра «ЦТС».

Також Омелян повідомляв, що очікує на прихід в Україну ще двох лоукостерів у 2018 році. 

Раніше МАУ заявила, що з 1 жовтня авіакомпанія зробить платним отримання посадкових талонів в аеропорту.

Нагадаємо, 10 липня ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень через те, що не домовився з «Борисполем».

26 липня стало відомо, що МАУ хоче судитися у справі про прихід Ryanair в Україну. 

Приватна українська авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»  була заснована як державна компанія в 1992 році та повністю приватизована у 2011-му. Базовий аеропорт МАУ — Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Материнська компанія — «Приват», власником якої є Ігор Коломойський. 

ЧИТАЙТЕ: Сага про лоукости: чи зупинять судові позови МАУ прихід Ryanair в Україну.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile