Президент ПАТ «Мотор Січ», народний депутат від партії «Воля народу» В'ячеслав Богуслаєв назвав проведені СБУ обшуки «частиною плану з рейдерського захоплення» підприємства.

Президент ПАТ «Мотор Січ», народний депутат від партії «Воля народу» В'ячеслав Богуслаєв назвав проведені СБУ обшуки «частиною плану з рейдерського захоплення» підприємства.

Про це він заявив на прес-конференції у Запоріжжі, передає «Інтерфакс-Україна».

«Те, що вчора відбувалося — це частина плану з рейдерського захоплення... Це серйозний удар по репутації. Сьогодні я вже зустрічався з представниками деяких країн і пояснював їм, що це рейдерське захоплення», — сказав він.

Богуслаєв повідомив, що один з охоронців заводу під час обшуків правоохоронців отримав серйозні травми та зараз перебуває в лікарні.

«Гройсман (прем'єр Володимир Гройсман — ред.) обіцяв, що зніме балаклави, зупинить «маски-шоу», а вчора на завод через прохідну перестрибували співробітники «Альфи» в балаклавах», — зазначив він.

Президент «Мотор Січі» відкинув озвучені СБУ підозри.  Нагадаємо, за даними відомтва, контрольним пакетом «Мотор Січ» заволоділи іноземці, щоб перенести виробництво, передати технології і послабити Україну.

«Наші акції продаються відкрито на біржах... Я продав 15% акцій і залучив інвестиції: $100 млн в минулому році та стільки ж в цьому», — сказав він.

«Якщо такий тиск чинять на великі підприємства, то я навіть боюся припустити, що відбувається з малим і середнім бізнесом», — додав Богуслаєв.

Він наголосив, що продаж акцій китайському інвестору, а також співробітництво з китайською стороною щодо організації ліцензійного виробництва українських авіадвигунів в КНР здійснюються «Мотор Січчю» в суворій відповідності до законодавства.

Богуслаєв також заявив, що заплановані на 25 квітня збори акціонерів ПАТ «Мотор Січ» відбудуться відповідно до планування.

23 квітня у Запоріжжі Служба безпеки прийшла з обшуками до підприємств публічного акціонерного товариства «Мотор Січ». Обшуки проходять в рамках розслідування кримінального провадження про підготовку диверсії. Цього ж дня дві українські біржі припинили обіг акцій «Мотор січі»

Раніше повідомлялося, що завод «Мотор Січі» на окупованій Донеччині передали в управління за кордон.

«Мотор Січ» виробляє двигуни для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію у понад 100 країн світу.

Поділитись: