Президент Сирії Башар Асад зустрінеться з північнокорейським лідером Кім Чен Ином під час свого офіційного візиту до КНДР.

Президент Сирії Башар Асад зустрінеться з північнокорейським лідером Кім Чен Ином під час свого офіційного візиту до КНДР.

Про це повідомляє Yonhap.

«Я переконаний, що Кім Чен Ин досягне перемоги і об'єднання двох Корей. Я планую відвідати КНДР та зустрітися з Кім Чен Ином», — заявив сирійський президент під час церемонії вручення вірчих грамот новому послу КНДР у Сирії.

Також Асад зазначив, що Сирія продовжить підтримувати політику уряду КНДР, а також посилить дружні взаємини між країнами.

Нагадаємо, 1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

29 травня один з найнаближеніших до північнокорейського лідера Кім Чен Ина генералів — Кім Ен Чоль — вилетів до Нью-Йорка для переговорів з американською владою щодо саміту 12 червня в Сінгапурі.

Раніше повідомлялось, що США відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Поділитись: