Світ

Президент Євроради Туск: найскладніші задачі щодо Brexit залишаються

29 червня, 2018 19:18
Світ/Президент Євроради Туск: найскладніші задачі щодо Brexit залишаються
Зберегти
Вигляд
Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що на саміті Євросоюзу 28-29 червня не вирішили найскладніші задачі щодо виходу Великобританії зі співдружності.

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що на саміті Євросоюзу 28-29 червня не вирішили найскладніші задачі щодо виходу Великобританії зі співдружності.

Про це йдеться у підсумковій заяві Туска після саміту ЄС.

За його словами, 27 країн Євросоюзу взяли до уваги те, що вже було досягнуто на переговорах про Brexit.

«Однак попереду багато роботи, і найскладніші задачі ще не вирішені. Якщо ми хочемо укласти угоду в жовтні, то нам потрібен швидкий прогрес», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року мають завершитися переговори Брюсселя та Лондона щодо Brexit. Великобританія планує офіційно завершити процедуру виходу з Євросоюзу 29 березня 2019 року.

Як повідомлялося, на саміті ЄС лідери країн — членів співдружності ухвалили нову міграційну угоду.

Раніше міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив, що після Brexit підтримка України Великобританією стане ще більш інтенсивною.

26 червня Єлизавета ІІ дала королівську згоду на закон про Brexit.

Раніше повідомлялося, що Brexit коштував кожній британській родині 900 фунтів стерлінгів — саме на стільки зменшились доходи британських домогосподарств після проведення референдуму.

Нагадаємо, що остаточна вартість Brexit для Британії сягне 55 мільярдів євро. Цю суму країна має сплатити ЄС до 2064 року.

Також міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон повідомив, що Євросоюз обмежує дії країни щодо запровадження санкцій проти Росії. На його думку, після виходу Британії з ЄС політика санкцій проти Росій буде набагато суворішою.

Пов`язані новини