У Державній прикордонній службі України пояснили, що кандидат в президенти Юрій Бойко і член партії «За життя» Віктор Медведчук могли законно перетнути держкордон України, якщо стосовно них немає обмежень на виїзд з боку інших правоохоронних органів та у них дійсні документи.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

За його словами, інспектори Державної прикордонної служби приймають рішення про надання дозволу громадянам на перетин кордону після перевірки документів, які надають таке право. Якщо з документами все гаразд — людину пропускають.

Слободян наголосив, що питання щодо дозволу на виліт з України повітряних транспортних суден поза компетенцією Держприкордонслужби.

Нагадаємо:

  • 27 березня генпрокурор Юрій Луценко анонсував відкриття кримінального провадження про незаконний перетин кордону зв’язку з польотом Юрія Бойка та Віктора Медведчука в Росію.
  • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній авіаційній службі України, Державній прикордонній службі України та іншим відомствам перевірити, де були допущені порушення законів України при вильоті Бойка і Медведчука в Росію.
  • 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.
  • Порошенко засудив візит Медведчука та Бойка до Москви.
Поділитись: