Під час патрулювання українсько-румунської ділянки кордону, що пролягає річкою Тиса, прикордонники затримали чоловіка у гідрокостюмі, який переправляв до Румунії медичні маски.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Чоловіка у гідрокостюмі, який виходив з води, військовослужбовці помітили під час патрулювання українсько-румунської ділянки кордону, що пролягає річкою Тиса.

«Проігнорувавши законні вимоги наряду, зловмисник спробував втекти, проте прикордонники, здійснивши попереджувальний постріл, наздогнали та затримали спритника», — йдеться у повідомленні.

Жодних документів чоловік при собі не мав, однак повідомив, що є громадянином України. Він зізнався, що переправляв до сусідньої Румунії маски.

Затриманого доставили до прикордонного підрозділу, справу спрямували до Рахівського райсуду, який призначив українцю адмінпокарання у вигляді 10 діб арешту.

У ДПСУ додали, що наразі температура води у річках є дуже низькою, а рівень води у Тисі високий, до того ж течія — бурхлива та стрімка, «але заради власної наживи люди продовжують наражати себе на серйозну небезпеку, нехтуючи здоров’ям та життям».

11 березня Кабінет міністрів України заборонив експорт медичних масок та інших засобів захисту через зростання попиту на них серед українців, який пов'язаний з коронавірусом.

В Україні офіційно підтверджені 18 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (10), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1) областях і в Києві (3). Два з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: