До державного бюджету України надійде 24,5 млрд грн прибутку від ПриватБанку. Ще 1,6 млрд грн будуть направлені до резервного фонду.

Про це повідомила пресслужба Мінфіну.

Так, 20 травня уряд затвердив річний звіт державного ПриватБанку за 2019 рік та вирішив направити 75% його чистого прибутку до державного бюджету на виплату дивідендів.

Зазначається, що у за 2019 рік ПриватБанк заробив загалом 32,6 млрд грн. Затверджений урядом звіт обіцяють згодом оприлюднити. 

Також прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що ще 5% чистого прибутку банку в розмірі 1,6 млрд грн будуть направлені до резервного фонду.

Окрім цього Кабмін затвердив фінансовий план «Турбоатому» на 2020 рік, згідно з яким той сплатить у бюджет 712 млн грн. Так само затвердили фінансовий план «Укртрансаміаку». Виплати на користь держави становитимуть 1,35 млрд грн.

Нагадаємо, 13 травня Рада ухвалила у другому читанні так званий банківський закон, необхідний для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Законом передбачається зміна процедури націоналізації банків та виведення їх з ринку. Зокрема, забороняється скасовувати рішення Нацбанку про неплатоспроможність банку через суд.

Поділитись: