У ПриватБанку повідомили, що почали обслуговування платіжних карток китайської платіжної системи UnionPay. Їх тепер можуть приймати банкомати та термінали ПриватБанку.

Як повідомляє прес-служба банку, нову можливість для карток однієї з найбільших платіжних систем у світі запустили 3 грудня.

«ПриватБанк надає власникам карток UnionPay якісні фінансові послуги світового рівня, що допоможе українським торговельним підприємствам і малому бізнесу залучити більше китайських споживачів», — прокоментував голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

У державному банку зазначають, що початок обслуговування карток UnionPay є першим етапом співпраці з цією платіжною системою. Надалі банк планує розвивати спільні інноваційні продукти для модернізації української платіжної індустрії.

5 липня 2018 року повідомлялося, що державний ПриватБанк планує випускати платіжні картки UnionPay.

13 листопада у Нацбанку повідомили, що UnionPay офіційно виходить на український ринок.

UnionPay — китайська платіжна система, заснована у 2002 році. Наразі вона є найбільшою у світі за кількістю фінансових операцій та випущених карток, перевершуючи Visa та MasterCard. Зокрема, більше половини POS-терміналів і близько половини банкоматів в Угорщині приймають картки UnionPay. UnionPay також приймається приблизно в половині банкоматів і понад 10 000 торгових точок у Чеській Республіці. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile