Державний ПриватБанк підписав договір про партнерство з найбільшою у світі платіжною системою у світі, UnionPay International, та планує найближчим часом розпочати випуск платіжних карток цієї системи.

Державний ПриватБанк підписав договір про партнерство з найбільшою у світі платіжною системою у світі, UnionPay International, та планує найближчим часом розпочати випуск платіжних карток цієї системи.

Про це повідомляє прес-служба банку.

На думку представників ПриватБанку, партнерство з китайською платіжною системою стимулюватиме розвиток безготівкових розрахунків в Україні та запровадженню інноваційних платіжних сервісів.

«У продовження стійкого тренду розвитку співпраці між Україною та Китаєм ПриватБанк допоможе надати власникам карток UnionPay якісні фінансові продукти та послуги, а також допоможе українським торговельним підприємствам і малому бізнесу залучити більше китайських споживачів», — заявив очільник ПриватБанку Петр Крумханзл.

UnionPay — китайська платіжна система, заснована у 2002 році. На даний момент вона є найбільшою у світі за кількістю фінансових операцій та випущених карток, перевершуючи Visa та MasterCard. Зокрема, більше половини POS-терміналів і близько половини банкоматів в Угорщині приймають картки UnionPay. UnionPay також приймається приблизно в половині банкоматів і понад 10 000 торгових точок у Чеській Республіці. Картки UnionPay емітуються в більш ніж 40 країнах.

Нагадаємо, що 5 липня український парламент підтримав у першому читанні законопроект, що удосконалює систему управління у державних банках.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Також у ПриватБанку повідомили про запуск функції розрахунку за покупки за допомогою відбитку пальця.

Нагадаємо, у грудні 2016 року «Приватбанк», 49,9% якого належали олігарху Ігорю Коломойському, був націоналізований рішенням українського уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таксист, працівник заправки та 28 підприємств: як Коломойський вивів гроші з «Приватбанку» — розслідування

Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення про докапіталізацію Приватбанку на 38,5 млрд гривень

Поділитись: