У державному ПриватБанку запустили сервіс «Відкрита виписка», який дозволяє будь-кому побачити витрати благодійних, комунальних, державних організацій, а також місцевих рад.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зокрема, для того, аби скористатися послугою, будь-хто охочий може зайти на спеціальну інтернет-сторінку ПриватБанку та ввести у пошуку код ЄДРПОУ або номер розрахункового рахунку. У результаті мають відобразитися витрати тієї організацій, чий код або рахунок було введено.

«Ми працювали над абсолютно нетиповим для банку сервісом, який, з одного боку, створений не для заробляння грошей, з іншого — повинен забезпечити відкритість даних клієнта з дотриманням найвищих стандартів безпеки», — повідомив ІТ директор ПриватБанку Андрій Гриценюк.

У ПриватБанку вважають, що запровадження сервісу є частиною переходу до електронної демократії, який забезпечить прозорість роботи шкіл, ОСББ та благодійних фондів.

Крім цього, цю функцію мають змогу підключити також малі підприємці, які хочуть забезпечити відкритість своїх витрат. Для цього підприємцю потрібно підключити відповідну функцію у мобільному додатку банку та обрати рахунок, за яким буде надаватися відкрита звітність.

Напередодні у ПриватБанку запустили кешбек на пробну підписку до сервісу Apple Music. Так банк хоче боротися з піратством в інтернеті.

Нагадаємо, що раніше ПриватБанк запустив можливість оплати покупок у магазині за допомогою QR-коду, що з’являється на екрані платіжного термінала.

16 квітня ПриватБанк запустив можливість обміну валюти через термінали самообслуговування. Також у банку тестували оплату за покупки за допомогою відбитків пальців.

Поділитись: