Націоналізований ПриватБанк запустив функцію купівлі та продажу валюти через термінали самообслуговування.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зазначається, що на відміну від купівлі та продажу валюти через інтернет-банкінг, термінал самообслуговування дозволяє купувати валюту ще й за готівкові кошти, які можна внести до терміналу.

«У терміналах самообслуговування ПриватБанк продає валюту за безготівковим курсом. Щоб миттєво поповнити свою валютну картку або рахунок, достатньо авторизуватися в терміналі за допомогою будь-якої картки банку, вибрати меню «Банківські послуги» та «Обмін валют», далі вибрати потрібну валюту, номінал і картку для зарахування коштів», — повідомляють у ПриватБанку.

Там зазначають, що запуск можливості обмінювати валюту у терміналах самообслуговування став можливим після набуття чинності закону про валюту 7 лютого 2019 року.

Нагадаємо, що 7 лютого набув чинності закон України про валюту та валютні операції, яким скасували понад 20 валютних обмежень. Зокрема, українцям дозволили купувати валюту через інтернет-банкінг.

Нагадаємо, що 21 червня Верховна Рада схвалила закон про валюту. За нього проголосувало 228 депутатів.

Президент підписав закон 4 липня на відкритій зустрічі влади та бізнесу.

Ухвалення закону дозволяє здійснити валютну лібералізацію, тобто призведе до значного спрощення валютних операцій українців та зніме валютні бар'єри для здійснення інвестицій закордон.

Поділитись: