УКРАЇНА

Медреформа в деталях: як знайти сімейного лікаря та за що доведеться платити

30 жовтня, 2017 21:58
УКРАЇНА/Медреформа в деталях: як знайти сімейного лікаря та за що доведеться платити
Зберегти
Вигляд
В ефірі програми Реформа на Громадському дивіться про медреформу в деталях. Як знайти сімейного лікаря та підписати з ним договір? Які медичні послуги будуть безкоштовними, а які платними?

В ефірі програми Реформа на Громадському дивіться про медреформу в деталях. Як знайти сімейного лікаря та підписати з ним договір? Які медичні послуги будуть безкоштовними, а які платними? Чим займатиметься Національна служба здоров’я? На практичні питання щодо медичної реформи відповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

«Нафтогаз» спотикання. Чому з найприбутковішої компанії України пішли незалежні члени правління? Чи вистачить газу на  опалювальний сезон та скільки він коштуватиме? Як відбуватиметься процес розділення компанії та коли він почнеться? Про це в ексклюзивному коментарі Громадському розповів голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Гроші замість взаємозаліків. Як Міністерство фінансів готується до монетизації субсидій? Та коли споживачі отримають гроші для оплати тепла та газу і на що підуть ці гроші: на побутові потреби чи енергоефективні заходи? Про це розповів заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Система зміниться за два — три роки, тоді й відпочинемо» — інтерв’ю з очільницею Мінохорони здоров’я

У ньому Супрун розповіла, що в Мінохорони здоров’я підготували 5 головних кроків для старту медреформи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працюватиме ухвалена медична реформа.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини