Юрія Крисіна поклали у дитяче відділення Інституту серця за попередньою домовленістю його адвоката Ігора Василенка з чоловіком завідувачки дитячого відділення медзакладу Ірини Аксьонової — Максимом Івасенком.

Юрія Крисіна поклали у дитяче відділення Інституту серця за попередньою домовленістю його адвоката Ігора Василенка з чоловіком завідувачки дитячого відділення медзакладу Ірини Аксьонової — Максимом Івасенком.

Про це повідомило Громадському джерело у прокуратурі.

Чоловіки давні знайомі. Василенко представляє інтереси Івасенка в одній із кримінальних справ. За попередньою домовленістю, Крисін мав пролежати в лікарні близько тижня, по 1 березня включно. Саме тоді мало відбутися апеляційне засідання у справі про вбивство В’ячеслава Веремія.

Івасенко в коментарі Громадському спочатку спростував інформацію про домовленість з Ігорем Василенко щодо госпіталізації Крисіна, а потім зіслався на таємницю слідства. Адвокат Крисіна також спростовує інформацію.

Сам Крисін сказав, що в Інституті серця проходив обстеження і не збирався ховатися від суду.

«Я в минулому професійний спортсмен. У мене поболює серце. У четвер я мав проходити коронарографію, але мені не дали цього зробити. Я ж не ховався, все офіційно. 19-го березня на суді я покажу всі документи», — каже Крисін.

Водночас директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, що Юрія Крисіна було направлено до дитячого відділення Інституту серця, через брак місця у дорослому.

Нагадаємо, 26 лютого активісти знайшли Юрія Крисіна, обвинуваченого в організації загонів «тітушок», які нападали на євромайданівців, у дитячому відділенні Інституту серця та облили його зеленкою. Юрій Крисін тоді сказав, що в медзакладі не ховається від суду, а проходить обстеження.

1 березня Юрій Крисін не з’явився на апеляційний суд у справі вбивства журналіста В’ячеслава Веремія.

Суд над Крисіним у справі викрадення активістів Майдану перенесли на 15 березня.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

Поділитись: