УКРАЇНА

Суд над Крисіним у справі викрадення активістів Майдану перенесли на 15 березня

5 березня, 2018 17:45
УКРАЇНА/Суд над Крисіним у справі викрадення активістів Майдану перенесли на 15 березня
Зберегти
Вигляд
lead
Суд у справі викрадення та катування за участі Юрія Крисіна  активістів Майдану у січні-лютому 2014 року оголосив перерву до 15 березня 2018 року.

Суд у справі викрадення та катування за участі Юрія Крисіна  активістів Майдану у січні-лютому 2014 року оголосив перерву до 15 березня 2018 року.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Таким чином суд задовольнив клопотання сторони захисту.

Другому обвинуваченому у справі Сергію Чемису продовжили термін тримання під вартою до 3 травня 2018 року.

Адвокати Тетяна Гнатюк та Ігор Василенко запевнили,  що з матеріалами справи був ознайомлений лише один захисник Євген Солодко, котрий нині перебуває у відрядженні і просили тиждень для ознайомлення з документами.

Раніше повідомлялося, що під Дарницьким судом у Києві, де розглядають справу Юрія Крисіна, зібралися близько 40 людей

Як відомо, учасники руху «Автомайдан», С14 та громадські активісти, які 4 березня влаштували акцію під будинком Юрія Крисіна, заявили про погрози з його боку.

4 березня під будинком Крисіна влаштували акцію з закликом «не ховатися від правосуддя».

Нагадаємо, Крисін не з'явився на розгляд апеляції у справі про вбивство Веремія, суд перенесли на 19 березня.

Раніше виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала керівництво Інституту серця у Києві пояснити, за якою причиною там на лікуваняі перебуває Юрій Крисін, який звинувачується в організації нападу на журналіста Веремія.

Нагадаємо, 26 лютого до дитячого відділення Інституту серця у Києві, де, як з'ясувалось, перебуває учасник озброєного нападу на журналіста В’ячеслава Веремія — Юрій Крисін, принесли квіти та мандарини. Учасики візиту до лікарні намагалися з'ясувати, чому Крисін перебуває у дитячому відділенні та не з'явився на суд.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

Більше про:
# Юрій Крисін
Пов`язані новини