Продаж ліків та їжі на лінії розмежування в зоні АТО може бути черговою бізнес-схемою – волонтер
Волонтер організації «Ответственные граждане» Євгеній Шибалов вважає, що запровадження продажу продуктів та медикаментів на лінії розмежування в зоні АТО може бути черговою бізнес-схемою.
«У мене є враження і припущення, що це заготовка для бізнес-схеми якоїсь конкретної компанії, яка не має відношення ні до гуманітарної політики, ні до режиму безпеки на лінії зіткнення», – розповів Шибалов в ефірі Громадського.
Волонтер зазначив, що у разі встановлення монополії комунальних підприємств, виникне питання щодо цінової політики, а також щодо обмеження у виборі товарів.
«Якщо це буде аналог якогось радянського гастроному, який пропонує тільки те, що продається тільки тут, то це вже, по-перше, порушує принцип вільної конкуренції, а по-друге, знову ж таки не сприяє посиленню захисту населення на підконтрольних (бойовикам – ред.) територіях», – сказав він.
Шибалов також додав, що новація не розширює коло людей, які матимуть доступ до продуктів та ліків. «До пунктів пропуску їдуть люди, які вже мають перепустку. Це більше 100 тисяч людей», – зазначив волонтер.
Нагадаємо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що на контрольно-пропускних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні АТО комунальні підприємства продаватимуть продукти та ліки.
- Поділитися: