Під час сутичок в урядовому кварталі затримали 11 осіб.

Під час сутичок в урядовому кварталі затримали 11 осіб.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Водночас, прес-секретарка поліції Києва Оксана Блищик повідомила затриманих доставили в райуправління поліції. Двох вже відпустили.

«Після складання адмінпротоколів їх всіх відпустять», — повідомила вона.

За її словами, інцидент стався на грунті того, що співробітники поліції мали намір повернути відібрані раніше поліцейські щити.

Поліцейські деякий час вмовляли активістів добровільно повернути амуніцію, однак останні відмовлялися і висловлювали наміри пройтися з ними по Києву.

Після цього поліцейські змушені були відібрати свої спецзасоби, що і було зроблено.

Правоохоронці затримали на території розбитого біля будівлі Верховної Ради в центрі Києва наметового містечка вісьмох активістів, стверджує народний депутат від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко.

«Приїхали без жетонів у наметове містечко, забігли в крайній намет, забили ногами людей, витягли, вісьмох осіб запакували», - сказав він к ефірі NewsOne.

Під час сутичок біля наметового містечка під Радою поліція застосувала газ. Поліція намагалася відібрати щити в учасників акції.

Однією із причин таких дій силовиків могли бути спроби повернути поліцейські щити, які напередодні протестувальники відібрали під час сутичок. Протестувальники ж намагалися вирвати бруківку. 

Раніше сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ

Раніше під Радою стався конфлікт представників «Донбасу» з силовиками.

Станом на ранок 18 жовтня під парламентом триває акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи».  Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: