УКРАЇНА

Професії майбутнього, економіка мостів та бізнес на здоровому харчуванні

19 квітня, 2018 23:50
УКРАЇНА/Професії майбутнього, економіка мостів та бізнес на здоровому харчуванні
Зберегти
Вигляд
Географічне розташування України – один з наших найбільших економічних потенціалів країни, на якому ми, на жаль, не заробляємо стільки, скільки би могли. У якому стані знаходиться транспортна інфраструктура України, що треба зробити, щоб отримувати прибуток від транзитних перевезень, та який економічний потенціал річкових мостів країни – про це сьогодні у програмі «Простономіка» о 21:00 на Громадс

Географічне розташування України – один з наших найбільших економічних потенціалів країни, на якому ми, на жаль, не заробляємо стільки, скільки би могли. У якому стані знаходиться транспортна інфраструктура України, що треба зробити, щоб отримувати прибуток від транзитних перевезень, та який економічний потенціал річкових мостів країни – про це сьогодні у програмі «Простономіка» о 21:00 на Громадському.

Також у програмі:

  • Чому потрібно навчитися прямо зараз, аби вас не замінили роботом – розказуємо про професії найближчого майбутнього, та досліджуємо які саме з них користуються попитом у абітурієнтів.
  • Якою стає логістика в світі та як цю професію адаптувати під сучасну економіку.
  • Як поєднати кондитерський бізнес та здорове харчування. 

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини