Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав кандидатуру свого голови — народного депутата від фракції «Слуга Народу» Олександра Ткаченка — на посаду міністра культури та інформаційної політики.

Про це повідомив сам Олександр Ткаченко.

«Подолавши нагальні завдання щодо відновлення фінансування міністерства (культури та інформаційної політики — ред.) і системи управління сферою культури та креативних індустрій — зможемо рухатися далі. Системно та, головне, в діалозі з індустрією», — зазначив він.

Раніше кандидатуру Ткаченка підтримала його фракція. Тепер її має схвалили Верховна Рада. Спікер парламенту Дмитро Разумков зазначав, що це питання можуть розглянути вже завтра, тобто 4 червня.

Зазначимо, раніше Олександр Ткаченко оголосив про намір брати участь у праймериз «Слуги Народу» до виборів мера Києва.

Нагадаємо, 3 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Раді призначити нових міністрів культури та екології, а також віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції (зараз цю посаду займає Вадим Пристайко).

Окрім Ткаченка, Шмигаль пропонує призначити Ольгу Стефанішину віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а Романа Абрамовського (чинний заступник глави Міненерго) — міністром навколишнього середовища і природних ресурсів.

Водночас у Раді вже зареєстрували проєкт постанови про звільнення Вадима Пристайка з посади віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Поділитись: