Федерація профспілок України перенесла акції протесту з листопада на початок грудень, коли Рада прийматиме бюджет на 2017 рік

Федерація профспілок України скасувала заплановані на четвер, 17 листопада, акції протесту, щоб не ставати об'єктом політичних маніпуляцій.

Про це заявив глава Федерації Григорій Осовий.

Таке рішення було прийняте після зустрічі Осового з головою парламенту Андрієм Парубієм, повідомляє прес-служба парламенту. Вони обговорили підвищення соціальних стандартів в контексті Державного бюджету України на наступний рік.

Спікер анонсував прийняття держбюджету на початок грудня. Голова ФПУ заявив, що профспілки не вийдуть на акції протесту, «щоб не ставати об'єктом політичних маніпуляцій».

Водночас, у своєму відеозверненні Осовий повідомив, що пікети не скасовуються, а переносяться на грудень. 

«Профспілки не відмовляються від своїх намірів і вийдуть на акції протесту на початку грудня, коли в парламенті буде розглядатися і прийматися бюджет, який передбачає підвищення соціальних стандартів ... Ми будемо асистувати ваш розгляду і голосування Закону про бюджет», — заявив Осовий.

Нагадаємо, ФПУ планувала у першій половині листопада провести Всеукраїнську акцію профспілок у формі пікетування парламенту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як урядовий квартал «шатали»

Поділитись: