ENRU

Прокуратура арештувала авто охоронної фірми екс-міністра Клименка

Головна військова прокуратура в рамках розслідування справи проти екс-президента Віктора Януковича та екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка арештувала автомобілі охоронної фірми «Скіф», яка належить колишньому міністру.

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Клименко кинув у «бій» для захисту своєї імперії награбованих статків останні резерви — на обшуки почали під'їжджати кремезненькі хлопці з охоронної фірми «Скіф». Пропонують будь-які найтовщі гроші за повернення і не вилучення схованих документів», — написав прокурор у Facebook.

Анатолій Матіос

Нагадаємо, військова прокуратура та Нацполіція прийшли  з обшуками у редакцію «Вести».  Медіахолдинг «Вести» фінансувався за рахунок куплених компанією Unison екс-міністра доходів та зборів часів Януковичів Олександр Клименка вагонів.

За словами Матіоса, «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів.

Слідство встановило осіб, які працюють у «схемі Клименка» та перераховують кошти для медіахолдингу, партії «Успішна країна» Клименка та його охоронної фірми «Скіф». 

За результатами обшуків знайдені докази «про продовження функціонування злочинної організації», зазначив Матіос. 

Охоронна фірма Клименка «Скіф», за даними слідчих, організувала проплачені мітинги та стеження. 

Також Матіос повідомив, що під час обшуків, були виявлено «таємний офіс Unison».

Раніше Матіос пройшов перевірку на поліграфі для уникання корупційних ризиків у розслідуванні щодо екс-міністра доходів і зборів часів Януковича Олександра Клименка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram