Прокуратура підозрює народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового в ухиленні від сплати податків.

Прокуратура підозрює народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового в ухиленні від сплати податків.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Прокуратура встановила, що Лозовий ухилився від сплати 1 мільйону 717 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та військового збору в розмірі 129 тисяч гривень.

ГПУ наводить факти, що Лозовий подав електронну декларацію за 2015 рік, у якій задекларував готівкові кошти у сумі 800 тисяч грн, 50 тисяч доларів США, 150 тисяч євро.

У декларації також відображено право власності на 24 позиції цінного рухомого майна. Прокуратура вважає, що кожна окрема одиниця рухомого майна коштує щонайменше 121100 гривень.

Слідчі визначили, що задеклароване Лозовим майно і гроші загалом становить близько 8 мільйонів 857 тисяч гривень: цінного майна на 2,9 мільйона та готівки на 5,9 мільйона.

Водночас, за даними прокуратури, Лозовий за 2007 – 2015 роки отримав з офіційних джерел 234 054 гривень доходів.

Таким чином, невідповідність вартості задекларованого майна до офіційних дохолів становить становить 8 622 647 гривень.

Як повідомлялося, Лозовий просив зняти з нього депутатську недоторканність в рамках подання Генеральної прокуратури про притягнення його до кримінальної відповідальності.

19 травня Луценко повідомив, що під час перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів: Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

Того ж дня Лозовий заявив, що вважає намір Луценка зняти з нього депутатську недоторканність політичною розправою і не збирається їхати з України. 

Торік депутат Андрій Лозовий задекларував 186 пляшок колекційного вина, 8 картин, кілька годинників та меблі 19 століття.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: