Генеральна прокуратура зареєструвала ще три кримінальні провадження, в яких фігурує екснардеп Сергій Пашинський.

Про це сказав генпрокурор Руслан Рябошапка в ефірі «1+1».

«В органів досудового розслідування є достатньо матеріалів, зокрема в Національного антикорупційному бюро, у справах, які вже розслідуються, де цей депутат може бути фігурантом», — зазначив генпрокурор.

Він додав, що ці матеріали можуть бути підставою для притягнення Пашинського до кримінальної відповідальності в майбутньому.

7 жовтня 2019-го колишнього народного депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського взяли під варту на два місяці, до 4 грудня без права внесення застави. Водночас адвокат Пашинського заявив, що прокурор не надав нових доказів у справі про стрілянину і додав, що подаватиме апеляцію.

Пашинського підозрюють у заподіянні тілесних ушкоджень, Труба зазначив, що йому може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.

Йдеться про інцидент зі стріляниною, що стався в грудні 2016 року в одному з сіл Київської області — тодішній депутат прострелив ногу чоловіку, який начебто намагався напасти на депутата зі скляною пляшкою.

Згодом Пашинський змінив свідчення і підтвердив, що стріляв стоячи, хоча до цього говорив на допиті, що стріляв після того, як його повалили на землю.

У серпні 2017-го ГПУ закрила справу, але згодом її поновили.

Поділитись: